
снимка:
dailymail.co.uk
Не съвсем гладко, но Валенсия все пак успя да преодолее Маритимо благодарение на двата гола на Асиер дел Орно и Давид Виля и продължава в груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА. Снощи „валенсиянците" победиха с 2:1 и продължават с общ резултат от 3:1.
Валенсия владееше инициативата само през първите двайсетина минути, а след това португалците натиснаха и дори стигнаха до гол чрез Марчино в 39 мин. Наложи се на треньора на испанския отбор Юнай Емери да пусне в игра звездата си Давид Виля. Дел Орно, който не играе много през този сезон, донесе спокойствието за своя отбор, а Виля вкара от дузпа в продължението.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ