Вахид Халилходжич напусна Динамо Загреб

Старши треньорът на Динамо (Загреб) Вахид Халилходжич напусна отбора, след като го изведе до шеста поредна титла на Хърватия, съобщи БТА.


Според местната преса босненецът влязъл в конфликт с изпълнителния директор на клуба Здравко Мамич на полувремето на мача с Интер Запресич вчера, спечелен от Динамо с 1:0.


"Халилходжич не се яви на пресконференцията след мача, защото той вече не е наш треньор. Той ще направи изявление днес, след което ние ще вземем решение по въпроса", коментира директорът на Динамо Дамир Върбанович.