
Старши треньорът на Динамо (Загреб) Вахид Халилходжич напусна отбора, след като го изведе до шеста поредна титла на Хърватия, съобщи БТА.
Според местната преса босненецът влязъл в конфликт с изпълнителния директор на клуба Здравко Мамич на полувремето на мача с Интер Запресич вчера, спечелен от Динамо с 1:0.
"Халилходжич не се яви на пресконференцията след мача, защото той вече не е наш треньор. Той ще направи изявление днес, след което ние ще вземем решение по въпроса", коментира директорът на Динамо Дамир Върбанович.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ