В Удинезе сигурни в победата над Спартак

снимка: БГНЕС

Генералният директор на Удинезе Пиетро Леонарди не би се задоволил с нищо по-малко от победата в мача на италианците срещу Спартак Москва за Купата на УЕФА днес.

 

„Отиваме в Москва за победа и за това няма да ни е нужна някаква реогранизация. Този мач е от решаващо значение за нас и ще го спечелим, защото той ще ни доближи до класирането в следващата фаза. Самоуверени сме и ще започнем да мислим за мача с Интер в петък. Отборът е в страхотна форма и това се видя в срещата с Дженоа." заяви Леонарди.

 

Този сезон за „черно-белите" е невероятен, за което може да се съди по 19-те гола в Серия А, което е повече от всеки друг отбор в лигата.