В Удинезе се радват на класирането напред за Купата на Италия

снимка: БГНЕС

Треньорът на Удинезе Паскуале Марино е щастлив, че отборът му успя да продължи в четвъртфиналите на Купата на Италия, след като победи Реджина на дузпи. Редовните 90 мин. завършиха при нулево равенство.

 

„Знаехме, че Реджина иска да продължи, точно както и ние. Беше мач, в който и двата отбора максимално търсеха победата. Двубоят беше хубав, жалко само за изгонените играчи. Това на Беларди вероятно беше правилно, но вторият изгонен играч по-скоро игра за топката. Мисля, че Ди Натале ще се въстанови до седмица, защото тренира добре и се въстанови от контузията си, когато го тормозеше. Хубаво е, че ще се върне в игра, защото с него имаме повече възможности." заяви Марино.

 

Удинезе и Реджина ще се срещнат отново в събота, когато двата отбора ще играят мач от 12 кръг на Серия А.