В Тотнъм бият дузпи на сляпо

галерия:

Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап кара играчите си да бият дузпи с превръзки на очите като лек срещу пропуските им от бялата точка (последният направи Ван дер Ваарт срещу Твенте в сряда в ШЛ).

 

Резултатът е повече от интересен, показва видео, качено в интернет. Някои от играчите на "шпорите" даже не могат да уцелят топката, без да гледат, а други нямат добро чувство за ориентация, меко казано. Единици са тези, които успяват да вкарат, освен ако съотборниците им не им скроят някой номер и не им издърпат топката в последния момент. Тогава обаче "изпълненията" са най-интересни.