В Сърбия потвърдиха: Играем с "плавите" на 17 ноември

галерия:

Българският национален отбор ще приеме Сърбия в приятелска среща на 17 ноември в София, потвърдиха от сръбската футболна федерация.

 

Преговори между двете страни имаше от доста време, като за момент възникнаха и притеснения, че в крайна сметка контролата няма да се състои, в следствие на хулигански изцепки на сръбски ултраси в Генуа преди десет дни.

 

България обаче протегна ръка на "плавите" в трудния за тях момент, като в крайна сметка "лъвовете" ще получат шанс да си върнат за унизителното поражение с 1:6 в Белград преди две години, което и беляза край на втория престой на Пламен Марков начело на "А" отбора.