В Сараево отричат да продават мачове

„Мачове не уреждаме!" -надигна глас треньорът на „Сараево" (Босна и Херце­говина) Драган Йович в ин­тервю за местния в. „Ослобождение" - "просто ни липсва класа в защита и за­това пускаме много голове. Но в момента нищо не можем да направим".

Босненците гостуват на „Левски" на 19-и (четвър­тък) от 20 ч в първи мач от II предварителен кръг на Ли­га Европа, а реваншът е седмица по-късно в Сарае­во от 22 ч.

Но предишната им битка в турнира разпали съмне­ния за сериозни пораже­ния по букмейкърските къ­щи със съмнителен развой.

„Сараево" размаза с 5:2 у дома малтийския „Хибърниънс" и реваншът изглеж­даше формалност.

В него босненците пове­доха с 3:1 до 27-ата минута, но с три бързи попадения малтийците шокиращо се прибраха на почивка при 4:3 в своя полза. А в послед­ните секунди на мача „Сараево" направи 4:4.

При 3:1 за босненците, онлайн коефициентите за победа на „Хибърниънс" през първото полувреме и равенство като краен ре­зултат са били огромни.

„Съперникът имаше че­тири-пет много силни индивидуалности - невинно се оправда Йович.

Пак повта­рям - мачове не уреждаме! Срещу „Левски" всичко ще се реши в София. Идваме единствено за добър резул­тат. Ще се защитаваме здраво и ако не си тръгнем победени, ще се класира­ме. Българите не могат да ни отстранят на наша тери­тория."