
Един от шефовете на „Пирин" Петър Байкушев заяви, че към днешна дата никой от „Левски" или ЦСКА не са свързвали с него за капитана Борис Галчев.
Той очаква да седне на масата за преговори през новата седмица, ако наистина има интерес към халфа, ако не, той ще продължи да играе и през пролетта за „Пирин".
Друг от футболните босове в клуба от Благоевград Николай Галчев продължава преговорите за Даниел Пеев и президента на „Славия" Венцеслав Стефанов. Шефът на "белите" заяви, че са се разбрали с неговия колега Николай Галчев до утре да има вече яснота около плеймейкъра на "орлетата". Стефанов отрече от „Пирин" да са му искали 200 000 евро за него.
Николай Галчев ще чуе утре и мнението на треньора Стефан Грозданов, тъй като по сделката двама играчи от „Славия" ще преминат в „Пирин". Имената, които се спрягат са бранителите Стоян Георгиев и Виктор Дениран. За това е необходимо старши треньорът да се изкаже. След Нова година ще има повече яснота около бъдещето на Тодор Паланков и Драги Коцев, които са желани от „Черноморец". Първият заяви, че вече се разбрал с бургаския тим остава само това да направи и Николай Галчев. В противен случай ще играе там от следващия сезон, когато вече ще е свободен агент.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ