В лагера на Милан не се плашат от Барселона

Спортният директор на Милан Умберто Гандини посрещна спокойно жребия за четвъртфиналите от Шампионската лига, който определи „росонерите" да срещнат Барселона за трети път този сезон.

Двата гранда бяха и в една група в началото на турнира, като в Барселона те не излъчиха победител и завършиха при 2:2, а на „Сан Сиро" каталунците успяха да надделеят с 3:2.

„Поне ще е лесно да организираме гостуването, защото скоро бяхме там и познаваме мястото", заяви Гандини.

„Играхме с тях в груповата фаза и общият резултат беше 5:4, така че ще бъде оспорвано. Там завършихме 2:2 и играхме добре вкъщи, въпреки че загубихме с 2:3, така че сме уверени, защото мисля, че оттогава бележим подобрение.

Това е мач, в който всеки играч мечтае да участва. И двата отбора са много мотивирани и ще чакаме победителя от Бенфика - Челси на полуфинала", завърши той с усмивка.

Първите четвъртфинали ще се играят на 27 и 28 март, а реваншите са седмица по-късно.