В лагера на Челси няма притеснение относно бъдещето на Джо Коул

галерия:

Полузащитникът на Челси Джо Коул съвсем скоро ще преподпише своя контракт с клуба и ще бетонира бъдещето си на "Стамфорд Бридж", сподели увереност президентът на "сините" Брус Бък.

 

Около бъдещето на полузащитника има доста спекулации напоследък, но според Бък всичко около него ще бъде изяснено съвсем скоро. Снощи бившият футболист на Уест Хям изнесе нов силен мач за лидера във Висшата лига, бидейки един от най-дейните на терена при разгрома с 7:2 над Съндърланд в Лондон.

 

"Лично аз съм голям почитател на Джо Коул, като вече сме стартирали разговори с неговия агент относно бъдещето му тук", заяви Брус Бък пред медиите. "Надявам се, че всичко ще се изясни съвсем скоро."

 

Босът също така призна, че на "Стамфорд Бридж" едва ли ще бъдат привлечени нови футболисти през януарския трансферен прозорец.

 

"Досега доста рядко сме използвали месец януари за привличане на нови играчи. Смисълът да купуваш нови футболисти не е в самото купуване, а в това те да запълнят определени дупки или да бъдат по-добри от тези, с които вече разполагаш. За момента при нас няма подобни проблеми", сподели Бък.