В Германия: Бербатов цапардоса "аспирините"

снимка: asm-fc.com

Старият Бербатов ядоса Шмид", написа вестникът с най-голям тираж в Германия - "Билд" след победата на Монако над Байер Леверкузен с 1:0 в Шампионска лига снощи.

Димитър Бербатов, който е бивш играч на Леверкузен, помогна на Монако за победата, като асистира за единствения гол на Жоао Моутиньо, а след успеха бе избран за играч на мача.

Българинът свали с глава топката към португалеца, който реализира попадението в 61-а минута и попари надеждите "аспирините" и техния треньор Роджер Шмид.

"Леверкузен загуби с 0:1 от Монако. Бившият нападател на Леверкузен Димитър Бербатов асистира за гола на Монако и ядоса треньора Шмид.

Бербатов беше напълно изключен от играта през първото полувреме и пипна топката едва 16 пъти. Но след това цапардоса "аспирините", пише "Билд".