В Черноморец отново недоволни от съдията

Помощник треньорът на Черноморец Петър Колев бе разочарован от равенството 1:1 с Локомотив (София) и фактът, че бургазлии изпуснаха трите точки в заключителните секунди на двубоя.

Колев заяви, че при попадението за "железничарите" е имало нарушение срещу бранител на "акулите" и отправи критики към рефера Таско Тасков.

"Изключително нервен мач и предвид това, че беше изключително важен и за двата отбора. С повече тежест беше за нас предвид битката ни за оцеляване. Преди почивката бяхме припряни и нервни.

Не знам дали да обясня някои грешки с нервността или пък с терена. Не стояхме добре през първото полувреме, това което искаме, не се получи. През второто коригирахме някои неща, направихме вътрешна смяна, а с влизането на Милен Василев доста се подобри играта ни", заяви Колев.

"Създадохме доста малко ситуации, но пък успяхме да вкараме гол. Имахме възможност да направим и повече голови възможности, защото след гола се откриха и доста шансове за контри.

Получихме гол в 90-ата минута, а доскоро това го отдавахме на съдбата, но не е точно така. Получаваме доста голове в последните секунди. Ако си съберем точките, които сме загубили в последната секунда, вероятно щяхме да бъдем в първата половина на класирането", добави той.

"За гола, с който изравниха домакините 1:1, имаше фаул срещу нашия защитник, беше му попречено да скочи за висока топка. Обстановката беше нервна. Безобразно поведение на съдиите към играчите

Играчите не знаят за декларацията, те не са виновни и не заслужават да търпят такова отношение. Пет минути преди началото на мача Таско е говорил на играчите защо се пускат тези декларации. Това негова работа ли е?", заключи Петър Колев