
снимка:
SPORTA.BG
Шефовете на Бенковски (Бяла) са много огорчени от съдийството в последните два мача.
"Срещу Черноморец (Бяла) реферът Севгин Адем свири отлично преди почивката, но през второто полувреме претърпя пълна промяна и ни ощети безобразно. Опитват се да помогнат на Орловец да влезе в "Б" група.
Ние нямаме ресурс за професионален футбол, иначе, ако искахме, досега щяхме да сме 10 точки пред тях", заяви президентът на Бенковски Бисер Белчев.
Той е възмутен и от варненския рефер Станев, свирил четвъртфинала срещу Преслав за Купата на аматьорската лига.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ