В Бенковски (Бяла) недоволни от съдиите

снимка: SPORTA.BG

Шефовете на Бенковски (Бяла) са много огорчени от съдийството в последните два мача.

 

"Срещу Черноморец (Бяла) реферът Севгин Адем свири отлично преди почивката, но през второто полувреме претърпя пълна промяна и ни ощети безобразно. Опитват се да помогнат на Орловец да влезе в "Б" група.

 

Ние нямаме ресурс за професионален футбол, иначе, ако искахме, досега щяхме да сме 10 точки пред тях", заяви президентът на Бенковски Бисер Белчев.

 

Той е възмутен и от варненския рефер Станев, свирил четвъртфинала срещу Преслав за Купата на аматьорската лига.