В Астън Вила са доволни от новия договор на Йънг

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл призна, че е много доволен от това, че Ашли Йънг се обвърза с клуба чрез нов четиригодишен договор. Йънг се превръща в една от най-големите надежди на английския футбол. Той има силен голмайсторски нюх и раздава много голови пасове. Скоро се очаква Фабио Капело да му изпрати повиквателна за националния отбор на страната.

 

„Трябва да получава достатъчно пари за приноса, който има към отбора. Ние сме много доволни и евентуално напрежение върху него трябва да е отпаднало. И за двете страни тази сделка е перфектна. Когато е в добро физическо състояние, той играе всяка седмица и най-лошото, което може да го сполети на този етап от кариерата му е да играе веднъж на три седмици. Той е младо момче, но със сигурност струва повече от това, което платихме за него миналата година (9.65 млн. лири)." заяви О'Нийл.