Ужасната дузпа на Роналдо срещу Севиля (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо изпълни изключително зле дузпа по време на двубоя на Реал Мадрид срещу Севиля в неделя вечер. Суперзвездата на „белия балет“ прати кълбото над горната греда от бялата точка, с което резултатът остана 1:0 в началото на второто полувреме.

В последствие Роналдо се реваншира с гол за 2:0 в 64-ата минута, а всичките четири попадения на Реал Мадрид бяха дело на Карим Бензема, Гарет Бейл, Роналдо и Хесе Родригес.

В 27-ата минута Кевин Гамейро също не можа да се разпише от дузпа и да върне Севиля в мача с изравнително попадение. Иначе Роналдо вече има 28 гола от началото на сезона в Примера и дръпна с 2 на Луис Суарес в битката за голмайсторския приз „Пичичи“.

Роналдо дели с нападателя на Наполи Гонсало Игуаин второто място в битката за Златната обувка в Европа – и двамата са с по 28 попадения, като лидер е звездата на Бенфика Жонас с 29.