Уулвърхемптън ще играе във Висшата лига

Уулвърхемптън е първият отбор, който си осигури участие в английската Висша лига през следващия сезон, след като днес „вълците" подпечатаха визите си за елита с победа 1:0 над гостуващия Куинс Парк Рейнджърс.


Така два кръга преди края на кампанията в Чемпиъншип, Уулвс са недостижими за третия във временното класиране Шефийлд Юнайтед. На втора позиция се намира отбора на Бирмингам.