Унгарски национал от Съндърланд ще пази за Сити до края на сезона

галерия:

снимка: ройтерс

Вратарят на Съндърланд Мартон Фулоп премина под наем в тима на Сити до края на сезона. Той бе взет по спещност, след като „гражданите“ останаха без здрави вратари, а Висшата лига разреши на тима да вземе нов страж до края на сезона.

 

Унгарският национал заяви, че е изключително доволен от факта, че ще играе за тима на „гражданите“. Той ще дебютира още тази събота с екипа на Сити срещу тима на Астън Вила, като Фулоп преди това пожела на своя колега Шей Гивън бързо оздравяване.

 

„Обадиха ми се във вторник и аз бях много щастлив да приема офертата на Сити“, каза 26-годишния Фулоп пред официалния сайт на Ман Сити. „Новината ми дойде като гръм от ясно небе, но съм много щастлив, че ще помогна на отбора в такъв момент“.