
Наставникът на Валенсия Унай Емери беше разочарован от домакинското равенство 2:2 с Атлетико Мадрид. Както и колегата си в гостуващия отбор Абел Ресино, той смяташе, че отборът му е загубил две точки, а не е спечелил една.
При резултат 2:1 в полза на домакините, Макси Родригес от Атлетико отбеляза гол в 90-ата минута на мача, разочаровайки феновете на „Местая".
„Ако играем по този начин, ще спечелим много повече от този равен. Срещу Хетафе играхме зле, но тук заслужавахме да бием. Банега беше сменен, защото се изтощи да подпомага защитата. Феновете застанаха зад отбора с изключение на момента при смяната и в минутата на последния гол, но гневът им идва заради крайния резултат", заяви Емери.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ