Унай Емери: Валенсия трябваше да победи Атлетико (М)

снимка: skysports.com

Наставникът на Валенсия Унай Емери беше разочарован от домакинското равенство 2:2 с Атлетико Мадрид. Както и колегата си в гостуващия отбор Абел Ресино, той смяташе, че отборът му е загубил две точки, а не е спечелил една.

 

При резултат 2:1 в полза на домакините, Макси Родригес от Атлетико отбеляза гол в 90-ата минута на мача, разочаровайки феновете на „Местая".

 

„Ако играем по този начин, ще спечелим много повече от този равен. Срещу Хетафе играхме зле, но тук заслужавахме да бием. Банега беше сменен, защото се изтощи да подпомага защитата. Феновете застанаха зад отбора с изключение на момента при смяната и в минутата на последния гол, но гневът им идва заради крайния резултат", заяви Емери.