
Едната от сестрите Уилямс Винъс трябваше доста да се потруди, за да преодолее първия кръг на Откритото първенство на Франция „Ролан Гарос". Поставента под номер 3 в основната схема победи с 6:1, 4:6, 6:2 представителката на САЩ Бетани Матек-Сандс.
Тя успя да пробие на два пъти своята сънародничка в първия сет и успя да го затвори за 34 минути. Матек обаче успя да се върне в мача, спечелвайки втория сет след пробив при 5:4 в нейна полза и изравни резултата.
Уилямс обаче се оказа твърде добра за Матек и успя да спечели и третия сет с 6:2. В следващия кръг тя ще срещне победителката от двубоя Сабине Лисицки и Лутсие Шафарьова.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ