
Американецът Уили Дийн пристигна вчера вечерта в София. Въпреки дългия преход от САЩ през Лондон до България, гардът бе в добро настроение. Днес той ще направи първите си тренировки с новите и част от старите си съотборници, съобщи официалният сайт на Лукойл Академик.
"Радвам се, че отново съм в България. Идвам тук, за да печеля и знам, че съм направил правилния избор", каза Дийн.
"Не съжалявам за нищо, което се случи с Жалгирис. Там просто така се стекоха обстоятелствата, че парите свършиха и трябваше да си тръгна. Кризата обаче е огромна в целия свят. Тепърва ще обмислям, дали ще остана и за следващия сезон", коментира след пристигането си американският баскетболист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ