Уестбруук със страхотен трипъл дабъл за успех на Оклахома в НБА

Ръсел Уестбруук изригна със страхотен трипъл-дабъл за победата на Оклахома Сити Тъндър със 113:110 срещу Финикс Сънс в НБА, след продължение.

Гардът изстреля 44 шута, за 51 точки, към които добави и 13 борби и 10 асистенции.

Така ОКС навакса изоставане от 15 точки, след като допусна цели 40 само в първата четвъртина. На почивката Финикс водеше с 53:49, но в последната част домакините изравниха и стигнаха до продължението, в което успяха да се наложат драматично и да изтръгнат победата.

Виктор Оладипо добави 21 точки за Оклахома Сити, а с 30 за Финикс приключи Ти Джей Уорън.

Кайри Ървинг спаси шампиона Кливлънд при гостуването на Торонто. Гардът реализира 26 точки за успеха с 94:91, ЛеБрон Джеймс добави 21, а с дабъл-дабъл приключиха Кевин Лав и Тристан Томпсън. За Торонто ДеМар ДеРоузън отбеляза 32 точки, а Йонас Валанчунас се отчете с 10 точки и 17 борби.