
Уест Хям плануват да плащат на следващия си мениджър заплата от само 4 хиляди лири на седмица, ако този сезон бъдат понижени в друга дивизия.
"Чуковете" трябва да отделят по 3 милиона лири на година, за да запазят Джанфранко Дзола и помощника му Стив Кларк. Дзола печели по 1,8 милиона лири на година, като собствениците на клуба смятат да предложат на заместника му работа за едва 200 хиляди на година - една от най-ниските заплати в Чемпиъншип.
"Понижението ще бъда финансов колапс и нито играчите, нито мениджъра ще имат финансовите придобивки като в Премиършип. Не забравяйте, че тогава ще играем срещу Донкастър и Скънторп, не срещу Манчестър Юнайтед и Челси", заяви човек от клуба.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ