Уест Хям обжалват глобата по случая с Тевес

снимка: Wikipedia

Арбитражният съд в Лозана започна процедура по разглеждането на жалбата на Уест Хям по случая с милионите, които тима трябва да плати заради аферата около Карлос Тевес.

 

Арбитражният спортен съд(CAS) потвърди, че "жалба" е била внесена от страна на "чуковете", в която съда в Лозана е помолен за отменяне на огромната глоба, която лондончани трябва да платят на Шефилд Юнайтед за тяхното изпадане в долното ниво на английския футбол през сезона 2006/07 година.

 

Изявление на съда гласи: "CAS започна процедура по случая и ще даде шанс на двете страни да изпратят писмените си показания. За момента, няма решение около този случай, като такова се очаква до края на месец ноември 2008 година".