Уесли Снайдер: Битката с Байерн въобще не е приключила

галерия:

снимка: Guliver/Getty Images

Плеймейкърът на Интер Уесли Снайдер заяви, че неговият отбор е заслужавал победата в мача срещу Байерн. Холандският национал съжалява за многото положения, от които "нерадзурите" не са се възползвали и сега всичко ще трябва да се решава на реванша на "Алианц Арена". Баварците се наложиха с минималното 1:0 на "Сан Сиро", с гол на Марио Гомес  в последната минута на срещата.

 

"Смятам, че Интер заслужаваше победата, защото играхме добре и създадохме много голови положения", каза Снайдер.

 

"След тази загуба, задачата ни доста се усложнява за реванша, но това не означава, че сме се отказали. Все още нищо не е приключило", добави полузащитникът на Интер.

 

Втората среща между Байерн и Интер е на 15 март на "Алианц Арена".