Удинезе загуби Алексис Санчес

галерия:

Нападателят на Удинезе Алексис Санчес премина днес медицински прегледи, които установиха проблеми в сухожилието на дясното коляно. Санчес е получил контузията при загубата с 2:3 от тима на Интер. 21-годишният чилиец се смята за един от големите таланти в Серия А.

 

Допълнителни тестове ще покажат колко точно ще отсътва младока от футболните терени. Новината не е приятна за ръководството след като тима се намира на 4 точки от зоната на изпадащите. Преди време Удинезе загуби и своя плеймейкър Гаетано Д'Агостино заради контузия.

 

За срещата в неделя срещу Аталанта наставникът Паскуале Марино ще използва схемата 4-4-2. Като нападатели ще играят Антонио Ди Натале и Антонио Флоро Флорес, докато Симоне Пепе и Джовани Паскуале по фланговете.