Удинезе и Лацио громят за Купата на Италия

Антонио Ди Натале вкара четири гола за победата на Удинезе с 5:1 в мач от третия кръг за купата на Италия срещу втородивизионния Тернана.

36-годишният нападател, който планира да прекрати кариерата си след края на сезона, записа хеттрик още до почивката, а през второто полувреме отбеляза и четвърто попадение.

Петото попадение за Удинезе вкара Сирил Теро от дузпа. Друг елитен отбор от Серия А Сампдория постигна убедителна победа с 4:1 срещу Комо. С хеттрик се отличи бразилецът Едер.

Голмайстор номер 1 на световни първенства за всички времена Мирослав Клозе записа името си сред голмайсторите за Лацио при разгрома със 7:0 срещу Басано.

Клозе се разписа за крайното 7:0 в добавеното време, а и седемте гола за "орлите" паднаха през второто полувреме, уточнява БТА.