
След мача от група "А" на Европейското първенство между съдомакина Швейцария и Турция (1:2) празненствата на турските фенове в Базел бяха сравнително спокойни, без да се стига до излишни безредици.
Турските привърженици отбелязаха победата над "кръстоносците" с надуването на клаксоните на своите автомобили и същевременно развяваха флага на родината си по улиците на Базел. Органите на реда в швейцарския град са регистрирали само единични случаи на разправии между турски и швейцарски фенове непосредствено след края на мача, но не и по-големи безредици. Общо взето в отделените специално за Евро 2008 фензони положението е останало сравнително спокойно. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ