Трио на Сити аут за мача с Евертън

снимка: zimbio.com

Отборът на Манчестър Сити ще бъде без Крейг Белами, Шон Райт-Филипс и Пабло Сабалета при утрешното си гостуване на Евертън в мач от английската Висша лига.

 

Очаква се Белами да остане извън терените на Острова до края на този сезон, заради травма в коляното, но мениджърът на "гражданите" Марк Хюз все още не се е отказал от уелския си голмайстор.

 

Защитникът на Сити Найджъл Де Йонг също е под въпрос за утрешния мач, заради болки в бедрото и неговото отсъствие може да се окаже фатално в борбата на "гражданите" за седмото място и участие в европейските клубни турнири през следващия сезон.