
снимка:
zimbio.com
Отборът на Манчестър Сити ще бъде без Крейг Белами, Шон Райт-Филипс и Пабло Сабалета при утрешното си гостуване на Евертън в мач от английската Висша лига.
Очаква се Белами да остане извън терените на Острова до края на този сезон, заради травма в коляното, но мениджърът на "гражданите" Марк Хюз все още не се е отказал от уелския си голмайстор.
Защитникът на Сити Найджъл Де Йонг също е под въпрос за утрешния мач, заради болки в бедрото и неговото отсъствие може да се окаже фатално в борбата на "гражданите" за седмото място и участие в европейските клубни турнири през следващия сезон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ