
Трима играчи на Лил са контузени преди мача в Лига Европа срещу Левски, пише "Ла Воа дю Нор". Добрата новина за треньора Руди Гарсия е, че след 2 мача на резервната скамейка нападателят Тулио де Мело е напълно възстановен и готов за игра.
Халфът Флоран Балмон е с контузия от мача с Валансиен в неделя. Той има мускулни болки в бедрото. Защитникът Франк Берия също е контузен, както и сенегалският нападател Омар Уад, който страда от мускулно разкъсване.
Вчера Лил проведе последна тренировка на френска земя. Днес отборът заминава за София, където ще проведе тренировка в късния следобед.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ