Трифон Попов: Решили сме да спечелваме Купата

галерия:

снимка: pfclitex.com

Президентът на Литекс Трифон Попов бе предпазлив в коментара си за предстоящия полуфинал в турнира за Купата на България. Както е известно жребият отреди шампионите да играят с ЦСКА в София.

 

"В неделя имаме възможност да играем срещу ЦСКА в Ловеч, а няколко дни по-късно и в София. Решили сме да спечелваме купата, но в подобни дербита няма фаворити. Този мач е поредното препятствие за нас. Първенството също е важно и ние гоним трите точки", каза Попов.

 

Надявам се да стане хубав двубой и да спечелим ние. На дневен ред е мача от шампионата, след това този с Черноморец и така нататък", добави президентът на "оранжевите".