Трезеге: Връщам се през февруари

снимка: БГНЕС

Нападателят на Ювентус Давид Трезеге очаква с нетърпение завръщането си в Шампионската лига, докато в същото време се възстановява от операцията на коляното. Звездата на „старата госпожа" предпочете да се оперира, за да заздрави връзките на коляното си, тъй като в противен случай можеше да го сполети по-сериозен проблем.

 

„Най-трудно ми бе след операцията. Тогава бях неподвижен в продължение на 15 дни. Колената ми бяха много подути. Беше същински ад. Очаквам да съм на линия отново през февруари. Амбицията ми през този сезон е спечелването на Шампионската лига. След като победихме Реал Мадрид насред „Бернабеу", доказахме, че можем да покажем най-доброто от себе си в Европа", каза Трезеге.