Трети случай на свински грип в Блекбърн

снимка: telegraph.co.uk

В лагера на елитния английски Блекбърн регистрираха трети случай на болен от свински грип футболист, потвърди лично мениджърът на Роувърс Сам Алърдайс.

 

Медиите на Албиона вече съобщиха за първи двама заболели от опасния вирус на "Иуд Парк", като споменати бяха имената на Кристофър Самба и Дейвид Дън.

 

"Определено става дума за свински груп. Вие спекулирахте относно имената, което няма да коментирам", сподели Големият Сам. "Тази сутрин регистрирахме още един случай, както и няколко в щаба. Останалите се възстановяват добре, но няма да са на разположение за утрешния мач за Карлинг Къп срещу Портсмут."