Треньорът на Жилина впечатлен от играта на Левски

снимка: mskzilina.sk

Tреньорът на Жилина Павел Върба бе повече от впечатлен от играта показана от българския вицешампион при равенството между двата отбора в първия редовен кръг за Купата на УЕФА, предаде Дарик Радио.

 

"Доволен съм от първото полувреме. Играхме добре, създадохме положения, ударихме и една греда. Вкарахме ранен гол след почивката, но след това не успяхме да спрем съперника. Левски игра отлично.

 

Това 1:1 не значи, че се отказваме. Има реванш в София, където се надявам да постигнем добър резултат и да си тръгнем щастливи. Лошото е, че няма да мога да разчитам на Владавич и на Йеж, които ще бъдат наказани. Вярвам обаче, че момчетата, които ще ги заместят, ще се справят", заяви Върба.