Треньорът на Стяуа подаде оставка

снимка: БГНЕС

Наставникът на румънския гранд Стяуа Мариуш Лакатуш реши да се оттегли от позицията си ден, след като отборът му претърпя унизителна загуба от Олимпик Лион с 3:5 у дома в мач от Шампионската лига.

 

Собственикът на клуба Джиджи Бекали заяви пред медиите, че Лакатуш е отбелязал като основна причина за оттеглянето си растящото напрежение в клуба и между играчите.

 

Бившият играч на Фиорентина пое Стяуа преди година, след като тогавашният треньор Георге Хаджи подаде оставка заради проблемите си с Бекали.

 

В момента клубът е на трето място в румънската първа дивизия, а поражението от Лион ги елиминира от продължаване в Шампионската лига.