Треньорът на Партизан: Не сме по-слаби от Лудогорец

Изказване на старши треньора на Партизан Вук Рашович след срещата-реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига между белградския гранд и Лудогорец, завършила  с победа с 1:0 за българския шампион, който се класира за плейофите с общ резултат 3:1:

"Остава горчив вкус след тези два мача с Лудогорец. Показахме, че не сме по-слаби, тук ги надиграхме. Платихме данък за втория наивно получен гол в Разград.

Поздравявам играчите за желанието им за игра и за волята, а запалянковците - за подкрепата им".

за дузпата: "Не видях добре от пейката какво се случи. Невероятно е, че в четвърти пореден мач гонят наш играч. Чувствам се зле, те стигнаха от първото си полуположение до дузпа в 88-та минута и спечелиха мача".

за бъдещето си като треньор на Партизан: "Поемам отговорността, хората в клуба ще преценят какво трябва да се прави занапред. Върша си работата почетено, бяхме максимално и до детайли подготвени за този мач.

Имаме доста време да се подготвим за баража за Лига Европа. Сега мисля за първенството, което започва в събота. Ние сме професионалисти, първенството е много важно, искаме да започнем с победа".