
Националният селекционер на Парагвай Херардо Мартино похвали представянето на футболистите си при равенството - 1:1 срещу световния шампион Италия в първия мач от група F между двата отбора.
„Всеки един от играчите ми имаше своята роля в мача и в крайна сметка момчетата ми успяха да се справят със задачите си", каза Мартино на пресконференцията след мача.
Трудно е, когато трябва да играеш срещу световния шампион, но ние се справихме добре. Играхме много организирано. През второто полувреме се върнахме малко назад, за да можем да се защитаваме по-добре", добави наставникът на Парагвай.
„Това беше първият ни мач на Световното първенство и ние имахме големи очаквания", завърши Мартино.
Следващата среща на Парагвай в ЮАР е срещу Словакия на 20 юни.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ