
Треньорът на холандския НЕК Нимеген Марио Беен изказа задоволството си от победата на своите момчета над италианския Удинезе и класирането им в следващата фаза в турнира за Купата на УЕФА.
„Това е направо фантастично за малък клуб като НЕК. Да се класираме за следващата фаза от толкова трудна група е невероятно постижение. Не бях обаче такъв оптимист на почивката, след която трябваше да заложим всичко, защото знаехме, че Спартак Москва води в Лондон. За това избрах да играя само с трима защитници. Това е много рисковано срещу италиански отбор, но проработи. Казах на помощника си на почивката, че никога повече няма да ям английски сладки, ако Тотнъм загубят този мач. Те са едни от любимите ми сладкиши, затова се радвам, че нещата се обърнаха." пошегува се Беен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ