Треньорът на Майорка доволен от равенството с Малага

Мениджърът на Майорка Грегорио Мансано беше доволен от равенството, което постигна неговия отбор като гост на Малага. С тази точка Майорка прави още една стъпка към окончателно спасяване от зоната на изпадане. В момента отборът се намира на 11-то място на шест точки от последните три отбора в класирането.

 

"Доволен съм от резултата и от развитието на някои от другите срещи. Когато те ни наложиха натиск, ние им отговорихме подобаващо. Реагирахме добре и изравнихме, след това имахме по-добрите шансове. Първата част беше много равностойна. Феновете на Малага бяха изключителни, трудно се играе тук", каза Мансано.

 

Накрая той похвали и главния рефер на двубоя.

 

"Той е много добър съдия. Харесвам неговия стил", завърши наставникът.