
Старши треньорът на Малеш (Микрево) Пламен Мицански изрази надежди, че клубът ще бъде осигурен и ще продължи участието си в Западната Б група и през пролетния дял от шампионата. Мицански ще се срещне през следващата седмица с кмета на община Струмяни Емил Илиев за изясняване на всички въпроси около отбора.
"През следващата седмица ще проведа една тренировка във вторник или сряда и веднага след нея сме поканени на тържествен банкет по случай приключването на сезона и годината. Предстои ми среща с кмета на община Струмяни Емил Илиев, на която ще обсъдим всички наболели въпроси. Надявам се да продължим участието си в Западната "Б" група и напролет", каза Пламен Мицански, цитиран от БТА.
Малеш ще гостува за контролна среща на столичния Локомотив на 2 декември от 14:00 часа. В този двубой със сигурност няма да вземат участие от контузените Румен Сандев и Васил Ташев.
Както е известно, през есенния дял от първенството на Западната Б група като преотстъпени от Локомотив (София) в Малеш играха Румен Кънчев и Николай Дичев.
"Ако ръководството и треньорския щаб на столичния клуб реши да си ги прибере, то няма как да ги задържим", коментира спортно-техническият директор на Малеш Кирил Орманлиев.
В четвъртък Мицански ще проведе занимание с наличните здрави футболисти. Малеш завърши есенния дял от първенството на последното десето място в Западната "Б" група със само две победи от 14 мача и актив от 9 точки.
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ