
Треньорът на Клуж Маурицио Тромбета беше разочарован от снощната загуба на своите момчета от фреснкия Бордо.
„Загубихме за пръв път в надпреварата, но те не ни вкараха, сами си вкарахме автогол. Мисля, че по-реален резултат би било равенството. Все пак искам да поздравя футболистите си, те играха добре. Имахме някои проблеми в първата част, но след това всичко се оправи и създадохме добри положения за гол. Искам да наблегна на факта, че още сме на второ място в глупата. Мисля, че тази група е равностойна. Имаме точка повече от Бордо, с които ще играем у дома в следващия мач. Те са близко до нас, така че ще трябва да ги победим, за да запазим дистанцията." завърши треньорът на „чудото" Клуж.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ