
Треньорът на Калиакра (Каварна) Филип Филипов нападна съдията Георги Йорданов след отпадането на неговия отбор от Купата на България. Тимът загуби след дузпи полуфинала срещу Черноморец (Поморие), като в 88-ата минута остана с човек по-малко.
„Няма какво да кажа, до изгонването на нашия играч, абсолютно доминирахме на терена, но с 10 души трудно се играе. След като го изгониха вече и умората натежа. Дочакахме дузпите, а при тях нямахме вече нужното самочувствие, увереност и късмет, за да победим”, сподели след края на двубоя Филипов.
„Съдията аз няма да го коментирам, само ще кажа, че в българския футбол има поръчкови съдии, които се пращат на мачове, свършват си работата, наказват ги за два мача и след това пак започват да свирят. Свирят един мач, пак ги пратят някъде, пак си свършат работата, пак ги накажат и това не знам докъде ще продължава. Георги Йорданов, смело казвам, че е един от тях. Можете да видите колко пъти е бил наказван за един или два мача след негови такива прояви. Пращат го там, където има да се свърши някаква работа. Казвам го съвсем отговорно”, категоричен бе наставникът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ