
Старши-треньорът на Фейенорд Марио Беен заяви, че е доволен от минималната победа на своя отбор над Венло в среща от 11-ия кръг на холандската Ейредивизие.
„Тренирахме усилено върху изграждането на нашата игра тази седмица, но това не си пролича по време на срещата. Не знам защо изглеждахме изплашени и страхливи и ще се опитам да променя това в бъдещите мачове. Важното е, че все пак достигнахме до трите точки в мача. Доволен съм от резултатите които постигаме до момента, но трябва да си подобрим стила на игра", заяви Беен.
След тази победа Фейенорд заема четвърто място в класирането с 23 точки, докато Венло са 14-и с 10 точки.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ