
Треньорът на Дебрецен Андраш Херцег остана много доволен, че са се паднали с Литекс.
- Чудесно! Пак ще играем с противник от България - каза Херцег. - Миналата година имахме късмет срещу Левски и влязохме в Шампионската лига. В състава на Дебрецен има доста играчи, които взеха участие в двубоите със сините миналата година.
Липсва продаденият в Италия нападател Герги Рудолф и Боднар, който вкара първия гол в София. В състава обаче са Цвиткович, Варга, Кулибали и останалите асове от предния сезон. Сред нападателите е и бившият играч на Левски Петер Кабат, възможно е той да вземе участие поне в един от предстоящите два мача с Литекс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ