Треньорът на Бохум очаква здрав мач с Енерги

снимка: БГНЕС

Треньорът на Бохум Марсел Колер заяви, че очаква здрав физически двубой при гостуването на тима му срещу Енерги (Котбус). Двата отбора се изправят един срещу друг в среща от 5-ия кръг на немската Бундеслига.


"Определено можем да очакваме труден двубой. Убеден съм, че Енерги ще наложи преса от самото начало. Знам, че атмосферата ще е нажежена, но ние няма да се откажем да търсим точки. Очаквам много здрави сблъсъци между футболистите", каза Колер.


Енерги са последни в класирането с една спечелена точка, докато Бохум са 11-и с 4.