Треньорът на Армения: Извинявам се за втория червен картон

Селекционерът на Армения Вардан Минасян не беше в настроение да говори след загубата на неговия отбор от България с 1:0 в София на Националния стадион „Васил Левски".

Минасян използваше доста клишета по време на пресконференцията си и не бе словоохотлив, но все пак намери доблест да се извини от името на футболистите си, които си изкараха червените картони.

„Мачът се промени след контузията на нашия защитник, но поздравявам българите за победата. Не почнахме зле след почивката, но червените картони направиха така, че нещата за нас да не се получават.

Напрежението дойде, защото и двата отбора искаха победата, затова направихме толкова грешки. Ще направим анализи на загубата, но това е футболът - понякога печелиш, понякога губиш. Няма да гледаме назад и ще забравим случилото се днес.

Извинявам се на публиката и на България за това, което направи Газарян. Това не е допустимо в такъв мач.

Започнахме да играем по-добре около 30-ата минута, но в крайна сметка не можахме да спечелим този мач", завърши Минасян.