Травмите в Арсенал продължават - Сонг и Уолкът също с контузии

галерия:

Лошите новини за Арсенал преди сблъсъка с Барселона в Шампионската лига на 15 февруари. Контузените футболисти на „артилеристите" се увеличават с всеки изминал мач.

 

Самир Насри ще отсъства най-вероятно 21 дни, поради контузия на бедрото, която получи в мача срещу Хърдърсфийлд в мач за ФА Къп.

 

След мач с Евертън стана ясно, че Тео Уолкът и Алекс Сонг също са получили травми и вероятно нямат да могат да вземат участие в предстоящите мачове. Все още не е ясно колко точно сериозно е положението с тях двамата. Предстоят им няколко изследвания. Които ще покажат състоянието им.

 

„Сонг не може да ходи. Все още не е ясно точно какво му е," заяви Венгер.