
Лошите новини за Арсенал преди сблъсъка с Барселона в Шампионската лига на 15 февруари. Контузените футболисти на „артилеристите" се увеличават с всеки изминал мач.
Самир Насри ще отсъства най-вероятно 21 дни, поради контузия на бедрото, която получи в мача срещу Хърдърсфийлд в мач за ФА Къп.
След мач с Евертън стана ясно, че Тео Уолкът и Алекс Сонг също са получили травми и вероятно нямат да могат да вземат участие в предстоящите мачове. Все още не е ясно колко точно сериозно е положението с тях двамата. Предстоят им няколко изследвания. Които ще покажат състоянието им.
„Сонг не може да ходи. Все още не е ясно точно какво му е," заяви Венгер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ