Травма в глезена вади Дейвид Бентли от турнето на Тотнъм в САЩ

галерия:

Лошият късмет за Дейвид Бентли в Тотнъм продължава с пълна пара, след като от "Уайт Харт Лейн" потвърдиха, че 25-годишният халф няма да вземе участие в лятното турне на "шпорите" на американска земя.

 

Бентли получи травма в десния си глезен, по време на успеха с 4:0 над Борнемут в контролна среща през уикенда.

 

В последствие се оказа, че бившият национал страда от наранени връзки, което налага принудителна почивка за него.

 

Хари Реднап и компания продължават да се готвят за историческо първо участие на клуба в европейската Шампионска лига, като пред "шпорите" стои задача да преминат успешно през ситото на квалификациите.