
Лошият късмет за Дейвид Бентли в Тотнъм продължава с пълна пара, след като от "Уайт Харт Лейн" потвърдиха, че 25-годишният халф няма да вземе участие в лятното турне на "шпорите" на американска земя.
Бентли получи травма в десния си глезен, по време на успеха с 4:0 над Борнемут в контролна среща през уикенда.
В последствие се оказа, че бившият национал страда от наранени връзки, което налага принудителна почивка за него.
Хари Реднап и компания продължават да се готвят за историческо първо участие на клуба в европейската Шампионска лига, като пред "шпорите" стои задача да преминат успешно през ситото на квалификациите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ