Трапатони: Бяхме по-добри от Италия

снимка: skysports.com

Селекционерът на Ирландия Джовани Трапатони заяви, че е много радостен от равенството на тима му срещу Италия. Снощи двата тима завършиха 1:1 в Бари в среща от осма група на световните квалификации, където е и България.

 

"Всеки треньор иска от тима си да играе за победа. Трябва да бъдем доволни и от точката, особено когато играем срещу Италия.

 

Ние бяхме по-добрият отбор почти през целия мач. Защитата на италианците ни затрудни много, но все пак я преодоляхме.

 

Джампаоло Пацини беше изгонен пресилено и то толкова рано. Все още има дълъг път пред нас, както и за Италия. Резултатът е важен, тъй като имаме комфортна преднина пред другите в групата", каза Трапатони.