
снимка:
AP
Откритото първенство на Франция по тенис ще продължи да се провежда на комплекса "Ролан Гарос" в Париж. Това решение бе взето от делегатите на конференция на френската тенис федерация.
На събранието бяха отхвърлени трите възможни варианта за преместване на надпреварата извън френската столица. Делегатите не приеха вариантите турнирът да се провежда в Гонес, в близост до Версай или Дисниленд.
В крайна сметка е решено да се модернизира комплекса, в който в момента се провежда надпреварата и общата площ на сегашните кортове да се увеличи от 8,5 хектара до 13,5.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ