
Капитанът и емблема на Рома Франческо Тоти заяви, че е готов да напусне тима, ако от ръковоството смятат, че той е една от причините за лошия старт на сезона.
В момента Рома се намират на незавидната 19 позиция в Серия А, с актив от 5 точки след 6 изиграни мача.
34-годишният Тоти е сериозно критикуван заради изпълненията си и не добрата си форма напоследък, с които много анализатори смятат, че дърпа клуба надолу.
„Играя за Рома от 21 години, от 10 съм и капитан - никога не бих поставил себе си пред интересите на тима" заяви Тоти.
„Освен това като капитан на отбора искам ясно да кажа, че не искам да се превръщам в проблем за него" добави още той.
„Ако някой от ръководството на тима вярва, че аз съм този проблем, който дърпа назад отбора нека не премълчава, а да го каже направо, за да мога и аз да направя своя избор - не искам да бъда в тежест на никого" сподели звездата.
„Винаги ще бъда на разположение на клуба и ще се опитам да сбъдна мечтата на всички наши фенове, а именно Рома да върви само напред" заключи "Принцa на Рим".
Тоти дебютира за отбора на Рома на 28 март 1993г. Срещу отбора на Бреша. Той се превръща в една от живите легенди на тима от Рим.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ